LAOAMETNIK

Laoametnikuna oled Sa meie süsteemi tugisammas, kellest sõltub kolleegide töö tulemus ja klientide rahulolu. Garanteerime sulle stabiilse töökoha kindlate ja selgete tööülesannetega. Meie juures töötad esmaspäevast reedeni, nädalavahetusel saad puhata ning perega aega veeta. Kui oled ambitsioonikas, võib laos töötamine olla ettevõttesiseseks hüppelauaks.
Laoametnikuna õpid tundma meie tooteid ja teenuseid ning huvi korral on Sul võimalik liikuda müügiosakonda. Oma igapäevatöös väärtustad Sa töökeskkonna korda ja ohutust. SLO meeskonnas tunned Sa end alati olulise liikmena.

KUIDAS LAOAMETNIK ENDA TÖÖD KIRJELDAB?

Laoametnik Harry Karl

“Laoametnikul on palju erinevaid tööülesandeid ja soovi korral on võimalik hiljem müügile spetsialiseeruda. Mina valisin teise tee – teen peaaegu kõike ja mulle meeldib see. Igal hommikul panen müügikontoritele kauba kokku, pakin, ja sean need väljasaatmiseks valmis. Minu põhiülesandeks on reklamatsioonidega tegelemine, kuid jõuan olla ka kõiges muus abiks. Tööülesanded varieeruvad vastavalt vajadusele, samas on igal töötajal ka kindlad rutiinsed kohustused. “